Můžete vyplnit uživatelský profil..

30. května 2009 v 10:39 | Dygyna |  Polemize
.. protože podle rámečku co mám před očima můžu najít uživatele s podobnými zájmy.. Ale proč? Abych se s ním začala kamarádit? Abych tady trávila čím dál více času? Nebo prostě jen, aby se to tady všemožně propojilo? To mě dostává k polemizaci o tématu VIRTUÁLNÍ REALITA.

Jak moc nás vlastně může pohltit? Jak se jí ubránit? Jak pomoct lidem v našem okolí, o kt. víme, že ji vysloveně "žerou"?

Znám případ člověka, kt. má na všemi známém serveru libimseti.cz docela velké problémy - pořád ho mažou, má bany na diskuze, nemůže vkládat fotky a vůbec, prostě je mu znemožněna poklidná existence..

Jenomže není trochu nadsazené nazývat to problémem? Pro průměrného člověka určitě ano, jenže co pak s takovým člověkem, kterého internet pohltil? Prosí vás o takzvanou pomoc v onom případě, kdy vy s tím navíc ještě nemáte a nechcete mít co dělat, protože vás to nezajímá, udivuje a je vám to k smíchu. Nebo spíš k pláči?

Pak jsou tu lidé, kteří neradi používají internet, nebo vymoženosti moderní doby vůbec a třeba právě zmiňované komunikační servery jsou mu bezprostředně cizí. To je ovšem protipól předešlého extrému, jelikož v dnešní době se alespoň bez e-mailu neobejdete, třeba kvůli možnosti hledání práce (odpovědi na inzeráty), nebo jiných případů.

Tyhle dva případy jsou opravdu extrémy. Jenomže kde najít zlatou střední cestu? Kde je ta hranice? Že nevíte? To nevadí, já taky ne a proto tohle téma zůstane otevřeno. Ale vím, že by člověk měl umět regulovat procento zájmu v tomhle ohledu.

A ono je možná dobře, že je to tak jak to je. Protože kdyby všechno bylo tak, jak by to být mělo, byla by tu děsná nuda a nebylo by o čem psát (ach ta bychačka).
:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenchen Lenchen | Web | 30. května 2009 v 10:47 | Reagovat

Hezký blog ;)

2 Dygyna - vyplněno Dygyna - vyplněno | 30. května 2009 v 10:56 | Reagovat

Děkuji, ale o to mi tady nešlo :D

3 Stacy Stacy | 18. června 2009 v 9:08 | Reagovat

Je pravdou, že u někoho to může vést až k závislosti. Nadruhou stranu ti lidé, kteří na tom třeba v reálu moc dobře společensky nejsou, si mohou najít přátele nebo nějakou komunitu... A to si zase myslím že je fajn. Prostě se to jenom nesmí přehánět a nezapomínat kvůli tomu...žít normálně.

4 PeterGax PeterGax | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 17:47 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama